Buhalterinės įmonės ir kaip išsirinkti tinkamiausią

buhalterines imones

Šiandien tęsiame straipsnių rubriką apie buhalterines paslaugas. Kiekvienai kompanijai svarbu turėti laiku ir kokybiškai tvarkomą buhalterinę apskaitą. Jeigu galvojate pradėti naują verslą arba jau turite veikiančią kompaniją, tuomet šis straipsnis bus naudingas. Taigi, pirmiausia pradėkime nuo to, kad daugelis kompanijų gana dažnai netinkamai tvarko buhalterinius dokumentus. Tai nėra itin didelės klaidos, tačiau suprantate, kad norint siekti aukštų tikslų reikia visus darbus atlikti tinkamai. Buhalterinės įmonės yra skirstomos į tas, kurios užsiima mažų ir vidutinių įmonių buhalterine apskaita ir tas, kurios dirba su didelėmis įmonėmis. Aišku, Lietuvoje mes turime daugiau kompanijų, kurios dirba su smulkiuoju verslu. Taip jau atsitiko, kad mūsų šalyje yra gana mažai stambių kompanijų. Tačiau galime pasidžiaugti tuo, kad kiekvienais metais atsiranda užsienio investuotojų, kurie renkasi steigti kompanijas būtent Lietuvoje.

Kaip išsirinkti buhalterinių paslaugų kompaniją?

Pirmas kriterijus, kuris yra labai svarbus kiekvienam klientui, tai kaina už buhalterinės įmonės paslaugas. Logiška, kad mažoms įmonėms svarbu taupyti savo resursus, todėl jos kruopščiai renkasi buhalterinių paslaugų įmones. Kalbant apie paslaugų kainas, tai Lietuvoje galima rasti ne vieną įmonę, kuri siūlo gana patrauklias kainas. Jos prasideda nuo trisdešimties eurų per mėnesį. Aišku, už tokį nedidelį fiksuotą mokestį, bus ir atliekamas ribotas kiekis operacijų. Buhalterinių paslaugų kompanijos aiškiai apibrėžia, kiek konkrečiai sąskaitų jos aptarnaus per mėn, ir kiek darbuotojų turi turėti būsimas klientas. Tyrimai rodo, kad pradinėje verslo stadijoje labai apsimoka dirbti būtent su tokiomis buhalterinių paslaugų įmonėmis. Jos profesionaliai sutvarko jūsų įmonės buhalterinius dokumentus ir tai labai daug nekainuoja. Tačiau kiekvienas įmonės vadovas turi žinoti tai, kad samdyti buhalterinių paslaugų kompaniją apsimoka iki tol, kol yra tam tikras buhalterinių dokumentų kiekis. Jeigu viršijama tam tikra riba, tuomet pigiau yra turėti savo nuosavą buhalterį. Aišku, kiekviena kompanija yra individuali, todėl viską reikia skaičiuoti. Tiems, kas turi daug pardavimų su skirtingais klientais, logiška, kad geriau yra turėti savo buhalterijos skyrių. Tačiau tie, kas dirba su keliais stambiais užsakovais, tuomet kartais geriau samdyti buhalterinių paslaugų imone.

Specialisto patarimai verslininkams

Kiekviena kompanija turi potencialą augti ir viskas priklauso nuo to, kaip yra strateguojamas visas įmonės darbas. Svarbu gerai atlikti kasdienes užduotis, tačiau dar labiau svarbu, gerai žinoti kokio tikslo link juda kompanija. Taigi, jeigu galvojate apie nuosavą verslą tuomet gerai pagalvokite, kaip viską darysite. Pradžiai nuvažiuokite į susitikimą su buhalterinių paslaugų įmonėmis. Išsiaiškinkite kokios bus jūsų pastovios išlaidos, kad būtų galima tiesiog palaikyti įmonės veiklą.

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

[email protected]

https://jugma.lt