Chi Keratin priemonės plaukų atkūrimui

Kartais sunku pastebėti kaip plaukai tampa nualinti ir pažeisti nuo netinkamų priemonių naudojimo, aplinkos ir panašių veiksnių. Dažnai problema pastebima tuomet, kai plaukas jau būna praradęs gyvybingumą. Tokiems plaukams vertėtų rinktis priemones, kurių sudėtyje mažiau žalingų ingredientų ir daugiau maitinančių bei drėkinančių medžiagų.

Tokiems atvejams Chi produktų asortimente galima rasti išgirtą Chi Keratin liniją. Ši linija ypatinga tuo, kad yra prisotinta keratino baltymu, kuris yra svarbiausia statybinė medžiaga žmonių plaukams, nagams ir odai. Dėl šios priežasties sudėtyje esantis keratinas veikia plaukus išoriškai, suteikdamas apsaugą nuo lūžinėjimo ir juos sustiprindamas.

Pažeistiems plaukams atstatyti galima nusipirkti Chi Keratin rinkinį, kurį sudaro šampūnas, kondicionierius ir šilkas plaukams. Chi Keratin šampūnas yra švelnus plaukams ir galvos odai, nes jame nėra parabenų ir sulfatų. Sudėtyje yra ne tik keratino, bet ir simondsijų bei argano aliejų, kurie sudrėkina ir pamaitina plaukus. Kondicionierius suteikia blizgesio, tiesumo ir neleidžia plaukų galiukams skilinėti. Jis stiprina plauką ir atstato jų struktūrą, todėl reguliariai naudojant plaukų būklė pagerėja. Rinkinyje esantis šilkas yra nenuplaunamas, todėl sudėtyje esantys šilko proteinai ne tik suteiks glotnumą, bet ir intensyviai maitins plauką bei saugos nuo aplinkos.

Papildomos Chi Keratin priemonės plaukų priežiūrai

Be visų pamėgto Chi Keratin rinkinio, kuris atkuria pažeistus plaukus, taip pat šioje linijoje yra keli produktai, kurie taip pat veiksmingai padeda prižiūrėti plaukus. Chi Keratin Silk serumas vertas dėmesio dėl savo savybės užpildyti pažeistas plauko vietas keratinu ir šilko baltymais. Plaukai tampa švelnūs, žvilgantys ir pamaitinti serume esančiais A, C ir E vitaminais.

Itin sausiems plaukams, naudingas būtų Chi Keratin Mist purškiamas, nenuplaunamas kondicionierius, kurį naudoti patogu visur. Galima purkšti tiek ant sausų, tiek ant drėgnų plaukų. Šis kondicionierius apsaugo nuo neigiamo karščio poveikio, suteikia plaukam tvirtumo ir padeda atkurti jų struktūrą.

Tiesesnių ir mažiau besipučiančių plaukų norintiems taip pat verta išbandyti Chi Keratin k-trix 5 priemonę, kuris atstato drėgmės balansą. Jį patariama naudoti prieš tiesinant plaukus, tuomet plaukų glotnumas ir tiesumas išsilaiko iki 5 plaukų plovimų. Priemonę rasti galite https://kosmetikosparduotuve.lt/.