Jei daugelis mūsų šalies žmonių iki 2020 – ųjų metų ir nežinojote, koks gali būti gyvenimas esant karantinui, tai iki dabar visi spėjome to paragauti. Tiesa, verta akcentuoti, kad karantinas skirtingai palietė skirtingas sferas. Jei tam tikrose pramonės sferose pastebimi itin dideli pokyčiai, pavyzdžiui, avialinijų ar apgyvendinimo, maitinimo paslaugų sektoriuose, tai tokios paslaugos, kaip dyzelių remontas autura.lt tikrai yra dar teikiamos ir kiekvienas norintis, gali tuo pasinaudoti. Tiesa, tam tikri pokyčiai yra įžvelgiami ir šioje srityje, tad skubame įvardinti naujausias tendencijas. .

Apie paslaugos teikimą domimasi nuotoliniu būdu

Nereikia ir sakyti – žmonėms, kuriems reikalinga tokia paslauga kaip dyzelio remontas iki karantino, mėgdavo tiesiog užsukti į autoservisą ir sužinoti reikiamą informaciją, pasidomėti, kaip greitai galėtų būti suteikta paslauga. Belieka tik pridurti, kad prasidėjus karantinui, įvyko svarbus pokytis – visa reikalinga informacija dažniausiai yra suteikiama tik nuotoliniu būdu.

Atvykstama sutartu laiku

Pats metas yra įvardinti ir dar vieną svarbų pokytį. Jei informacija apie paslaugos teikimą yra sužinoma nuotoliniu būdu, tai dažniausiai klientas į autoservisą atvyksta taip pat ne bet kada, o tik iš anksto sutartu laiku. Lygiai tas pats galioja ir atvejams, kai klientas nori atsiimti jau suremontuotą automobilį. 

Pastebimas didesnis susidomėjimas

Tačiau nereikėtų karantino sieti vien tik su neigiamais pokyčiais. Nereikia pamiršti, kad karantinas dažnam iš mūsų padovanojo ir daugiau laisvo laiko. Taigi, nieko keista, kad nemažai dalis žmonių nusprendė jį išnaudoti saviugdai, namų atnaujinimui ar profilaktiniams automobilių patikrinimams. Taigi, nieko keista, kad didelė dalis autoservisų sulaukia kur kas daugiau klientų nei įprastai, kadangi siekiama atlikti profilaktinius patikrinimus bei įsitikinti, ar artimiausiu metu nebus reikalingas dyzelių remontas. 

Ar pasikeitė kainos?

Ne paslaptis ir tai, kad  vis dažniau galima pastebėti, kad karantino metu pasikeitė kai kurių paslaugų kainos – padidėjo arba sumažėjo. Tačiau vertinant kiek šiuo laikotarpiu kainuoja dyzelių remontas, matyti, kad realūs pokyčiai neįvyko: dyzelių remontas kainuoja tiek pat, kiek ir kainavo dar prieš karantiną.