Gėlių reikšmės: kada ir ką dovanoti?

Gėlės į namus Kaune

Šiandien gėlės į namus Kaune ir kituose miestuose yra ypač populiarus. O ar galėtų būti kitaip? Juk būtent gėlės yra nuostabios energijos, minčių bei emocijų pliūpsnis, kuris tikrai praturtina gyvenimą. Vis tik, reikia pastebėti, kad norėdami pasiekti paties didžiausio efekto, turime žinoti, kada ir ką reikia dovanoti. Pasirodo, kad kiekviena gėlė turi savo reikšmė. Įdomu tai, kad daugelis žmonių jų net nežino (arba žino vos tik kelias), tad labai nustemba sužinoję, kad būtent tinkamai parinkta gėlė gali pasakyti  kur kas daugiau nei žodžiai. Taigi, aptarkime, kada ir ką reikėtų dovanoti.

Raudona rožė

Kad ir kaip banaliai taip beskambėtų, tačiau būtent raudona rožė reiškia meilę. Taigi, jei norite prisipažinti apie romantiškus jausmus, tačiau to nedrįstate padaryti, šios spalvos gėlės gali tapti pakankamai aiškia užuomina. Beje, teisybės dėlei reikia pastebėti, kad raudona rožė nėra vienintelė gėlė, kuri turi šią reikšmę. Pasirodo, tokią pat reikšmę turi ir raudonas gvazdikas.

Gerberos – optimistiškumo ženklas

Vis tik, reikia pastebėti ir tai, kad gėlėmis galima išreikšti ne tik jausmus, bet ir nuotaikas. Optimistiškumas – viena iš jų. Taigi, ką dovanoti žmogui, jei norite jam parodyti ir tarsi patvirtinti, kad jo gyvenime viskas bus reikia, tereikia tik trupučio optimizmo?  Pasirodo, gerberos šiuo atveju yra idealus pasirinkimas.

Anturis

Siekiantiems išreikšti bei parodyti svetingumą, puikiai pasitarnaus anturiai. Vis tik, reikia pastebėti, kad mūsų šalyje šios gėlės nėra labai populiarios, tačiau labai tikėtina, kad bėgant laikui žmonės atras subtilų šių gėlių grožį ir jas dovanos dažniau.

Balta chrizantema

Na, o ką reikėtų dovanoti tuo atveju, jei norite išreikštų savo lojalumą? Pasirodo, tuomet reikėtų rinktis baltos spalvos chrizantemas.

Galima drąsiai sakyti, kad kiekviena gėlė yra savaip graži, tačiau matyti, kad gėlių pasaulis yra labai įvairus ir jis ne tik džiugina, bet ir verčia apsukti galvą – kada ir ką dovanoti, juk pasirinkimo galimybių yra tiek daug. Belieka tik tikėtis, kad šios įžvalgos padės lengviau apsispręsti, kada ir ką dovanoti.