Besiriebaluojantys plaukai lygiai taip pat reikalauja intensyvios priežiūros kaip ir sausi plaukai. Riebūs plaukai sukelia problemų visų sezonų metu, o problemą lengva išspręsti tikrai ne visada. Žinoma, išspręsti šią problemą greičiausiai galima sužinojus kokia yra priežastis dėl kurios greitai riebaluojasi plaukai. Dažnai tokia problema lydi paauglius, žmones, kurių medžiagų apykaita yra sutrikusi. Taip pat plaukai riebaluojasi greičiau, kai organizme trūksta B vitaminų arba sutrinka vandens ir druskų pusiausvyra organizme. Vasaros metu riebalavimąsi paskatina karštis, o šaltuoju sezonu – kepurės.

Bet kokiu atveju išspręsti riebalavimosi problemos per dieną nepavyks. Jeigu tokia pasekmė atsirado dėl sveikatos sutrikimų, tuomet biosilk šampūnas nepadės, nes reikia pradėti gydymą arba šalinti patį sutrikimą. Greitai besiriebaluojant plaukams labai svarbu per dažnai neplauti galvos, kadangi tai irgi gali kenkti. Geriausia per savaitę galvą plauti du arba tris kartus, nebent plaukai atrodo nešvarūs jau po dienos – tuomet rinkitės švelnias priemones plaukams, kurios per daug jų nepažeistų, tam puikiai tiks biosilk šampūnas.

Geriausia pasirinkti tinkamas jūsų plaukų tipui priemones, kitaip labai sunku dorotis su esama problema. Riebiems plaukams skirtas šampūnas jų taip neapsunkins ir tinkamai išplaus visus nešvarumus. Tuo tarpu netinkami šampūnai gali palikti nešvaros jausmą ir riebaluotus plaukus. Biosilk šampūnas pasirūpina, kad plaukai būti išplauti švariai, tačiau vis tiek keletą kartų per mėnesį gerai plauti galvą su giliai valančiu šampūnu, kad neliktų galvoje jokių priemonių likučių, galinčiu turėti įtakos greitam plaukų susiriebalavimui. Rekomenduojama atsargiai rinktis ir plaukų kondicionierius ar kaukes, nes jos irgi gali būti netinkamos plaukams, jei perkate ne savo plaukų tipui skirtas priemones.

Kad plaukai greitai nesiriebaluotų, taip pat rečiau juos lieskite, netrinkite ir nekasykite, tuomet nebus skatinama riebalinių liaukų, esančių galvos odoje, veikla. Taip pat reikia ieškoti priemonių, kurios tiktų būtent jums, todėl išbandykite gerų atsiliepimų sulaukusius produktus, pasitarkite su vaistininkais. Kiekvienam žmogui gali tikti skirtingos priemonės, todėl svarbu atrasti kas patinka ir tinka individualiai. Svarbu nepamiršti, kad riebių plaukų savininkės taip pat neturėtų liesti plaukų šaknų aliejukais, serumais ar kitokiomis priemonėmis, kurios gali paskatinti susiriebalavimą.