Ką daryti, kad siunta greičiau pasiektų gavėją?

Artėja viena iš didžiausių metų švenčių – Velykos, todėl sugalvojote pradžiuginti užsienyje gyvenančius draugus ir artimuosius Velykinėmis dovanomis? Tačiau vis atidėliojote siuntimą ir tik dabar pamatėte, kad iki Velykų teliko kelios dienos, o eilės pašte – milžiniškos, pašto skyriai apkrauti siuntomis? Tikėtina, kad Jūsų siunta iki Velykų gavėjo gali ir nepasiekti. Tokiais atvejais verta kreiptis į kurjerių tarnybas, pristatančias siuntas į užsienį, ten, kur gyvena Jūsų šeimos narys arba draugas.

Tarptautinių siuntų tarnybų yra itin daug, jos viena nuo kitos skiriasi, bet, iš esmės, visos teikia tas pačias paslaugas. Gabena Jūsų siuntą gavėjui užsienyje, siuntą priima iš Jūsų nurodytos vietos nurodytu laiku arba iš siuntų punkto, į kurį siuntą pristatote Jūs, ir atiduoda ją Jūsų nurodytu adresu.

Geriausia, kad tokios kurjerių tarnybos siūlo galimybę rinktis, ką norite taupyti – laiką ar pinigus. Galite siuntą siųsti įprastu Economy terminu, kuris kainuoja pigiau, bet siunta gavėją pasiekia per ilgesnį laiko tarpą, arba Express terminą. Pastarasis kainuoja brangiau, tačiau siunta gavėją didžiuosiuose pasaulio miestuose, pavyzdžiui, Niujorke, Londone, Berlyne, pasiekia vos per 1–2 darbo dienas. Nors dažniausiai Economy terminas irgi nėra ilgas – 3–4 darbo dienos.

Tačiau nereikia pamiršti, kad siuntos gali būti užlaikomos muitinėse, todėl prieš siųsdami siuntas pasidomėkite šalies, į kurią siunčiate, muito sąlygomis.

Siuntų kaina priklauso būtent nuo termino, nuo šalies, į kurią siunčiate, ir siuntos išmatavimų. Daugiau informacijos apie greitas ir įprastas siuntas ieškokite čia: https://www.siuskpigiau.lt/siuntu-pristatymas-i . Išsiųskite siuntą dar dabar ir ji pasieks Jūsų artimąjį dar iki Velykų, nudžiuginkite jį dėmesiu ir meile.