Ir nors tai nėra pats populiariausias produktas rinkoje, tačiau kamštinės grindys pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Todėl dauguma atsiliepimų yra labai pozityvūs. Ir tikėtina, jog ateityje šis produktas išsikovos gerokai daugiau žmonių simpatijų. Kurie iki šiol dar nespėjo jo atrasti. Parduodamos kamštinės grindys Senukai parduotuvėje bei daugumoje kitų prekybos vietų. Todėl tikrai nėra sudėtinga rasti šį gaminį. O vertinant jo savybes pirmiausiai reikėtų išskirti natūralumą. Kadangi neretu atveju jos yra pagamintos vien tik iš kamštinio ąžuolo žievės, nenaudojant kitų medžiagų. Todėl toks produktas tiks žmonėms, turintiems įvairiausių alergijų nenatūralios kilmės produktams. Be to, tiek paprastos, tiek ir vinilinės kamštinės grindys yra atsparios vandeniui. Todėl jos gali būti naudojamos tiek vonioje, tiek ir virtuvėje ar bet kurioje kitoje namų vietoje. Ir visai nebijant, jog ilgainiui drėgmė joms pakenks. Ir dar viena unikali savybė yra šilumos bei garso izoliacija. Dėl to ši danga gali būti klojama tiesiai ant grindų prieš tai nenaudojant jokių perdengimų.

Kur parduodamos kamštinės grindys?

Nors daug kam tokia danga gali būti negirdėta, tačiau rinkoje tai tikrai nėra naujiena ir sunkiai randama prekė. Todėl bus parduodama kamštinė grindų danga Ermitažas parduotuvėje arba kamštinė grindų danga Senukai prekybos centre. Tačiau tai tikrai ne visos prekybos vietos. Kadangi šį produktą gali turėti ir kitos didelės buitinių bei statybos prekių parduotuvės. Taip pat yra nemažai ir mažesniųjų įmonių, kurios labiau specializuotos konkrečioje srityje. Jos taip pat galės pasiūlyti tokią dangą. Be to, neretai jų asortimentas gali būti netgi dar didesnis, negu universalių parduotuvių. Todėl galėsite rinktis iš didesnės gaminių įvairovės.

https://gerosgrindys.lt/16-kamstines-dangos

Suneriamos kamštinės grindys ir jų montavimas

Iš pradžių gali kilti natūralus klausimas – kaip klijuoti kamštinę dangą? Tačiau labai dažnu atveju to daryti visai nereikės, kadangi jų montavimas yra itin paprastas, ypač jeigu tai suneriamas variantas. Tuomet tiesiog reikės sujungti atskirus lakštus tarpusavyje ir viskas, visi darbai baigti. Todėl kamštinės grindys gali būti klojamos ir savarankiškai. Tam tikrai nereikia specifinių įgūdžių ar žinių. Lygiai taip pat nereikia kažkokių sudėtingų įrenginių. Tačiau jeigu jau pasirinkote klijuojamą variantą, tuomet visas procesas bus gerokai sudėtingesnis. Dėl šios priežasties patikimiausia būtų darbus patikėti meistrams. Kadangi atsiradus kažkokiems netikslumams gali kilti pakankamai nemažai problemų. O tinkamai suklijuota danga tarnaus tikrai ilgai bei patikimai.

Kamštinė grindų danga pigiau ir kaip sutaupyti?

Visiškai normalu, jog žmonės ieško pigesnių variantų ir progų sutaupyti. Ypač užsiimant namų remonto darbais, kadangi tuomet išlaidos būna nemažos ir taip. Tačiau net ir kamštinės grindys gali būti įsigytos pigiau. Žinoma, nereikėtų taupyti renkantis tarp pigiausio ir kokybiškesnio varianto. Kadangi tuomet gali sutrumpėti dangos tarnavimo laikas. Tačiau perkant akcijų arba išpardavimo metu galima išleisti tikrai mažiau pinigų. Todėl prieš tai reikėtų pasidomėti skirtingų pardavėjų pasiūlymais ir palyginti jų kainas. Tikėtina, kad kažkuri parduotuvė iškart pasiūlys žemesnę kainą. O kitoje galbūt bus dar didesnė akcija.