Kiek kainuoja DJ vestuvėms?

Ko gera muzika vestuvėse yra būtina, kaip ir geras maistas. Todėl daugelis šiuolaikinių porų ieško savo vestuvėms ne tradicinių muzikantų, bet DJ. Aišku, kad rinkoje galima rasti didelį pasirinkimą, tačiau DJ vestuvėms gali būti ir geras ir blogas. Viskas priklauso nuo keletos svarbių faktorių. Pirmiausia, tai kiek realios patirties turi  DJ. Juk vieni reguliariai groja įvairiuose klubuose, kiti tik retkarčiais sudalyvauja renginiuose. Aišku, kad tas muzikantas, kuris groja reguliariai turi daugiau patirties ir galės geriau suprasti, kokios muzikos nori jo publika. DJ vestuvėms pirmiausia, tai gana modernus pasirinkimas. Juk sutiksite, kad tik jaunimui patinka tokia muzika. Aišku, gali būti, kad ir vyresnio amžiaus žmonės sutiks šokti pagal elektroninę muziką, tačiau tikrai tai patiks ne visiems. Tačiau juk vestuvės daromos ne svečiams. Pirmiausia tai šventė jauniesiems, todėl jeigu jūs taip pat galvojate, kokią muziką pasirinkti savo vestuvėms, tuomet drąsiai galite užsisakyti DJ paslaugas, jeigu jums tokia muzika labai patinka.

Taigi, kiek tai kainuos?

Dažniausiai ir svarbiausias klausimas yra kiek realiai kainuos profesionalaus DJ paslaugos. Kaip jau minėjome Lietuvoje turime labai didelį pasirinkimą, todėl kiekvienas klientas ras jam labiausiai tinkantį muzikos atlikėją. Bendrai galime pasakyti, kad DJ kainuos nuo kelių šimtų eurų už vakarą. Tiksli kaina priklausys nuo darbo trukmės ir žinoma pačio DJ kompetencijos. Juk visiems gerai žinomas DJ Tiesto kainuotų tikrai didžiulius pinigus. Aišku, kad tuomet vestuvės būtų ne tik įdomios, bet ir sulauktų žiniasklaidos dėmesio.

Kaip užsisakyti tokias paslaugas?

Vienas geriausių būdų, tai naudotis specializuotais portalais. Jų Lietuvoje turime ne vieną vienetą, todėl suprantama, kad kokybiškas paslaugas išsirinkti ne bus itin sudėtinga. Pagrindas žinoti, kokios muzikos norite. Juk vieni DJ dirba su lietuviška muzika, kiti su angliška, treti su rusiška. Kiekvienam klientui pagal poreikius. Taip pat reikėtų nepamiršti pasiskaityti atsiliepimus apie DJ. Internete nesunkiai rasite daug naudingos informacijos ir galėsite išsirinkti kokybiškas paslaugas. Aišku, daugelis tokių modernios muzikos atlikėjų turi savo “Youtube” video kanalus, kuriuose talpina savo darbus. Natūralu, kad jeigu DJ muzika sulaukia didelio interneto vartotojų susidomėjimo, tuomet verta pagalvoti ir apie tokio specialisto samdymą. Labai svarbu suprasti, kad vestuvės tai yra sutuoktinių šventė, todėl ir muzika turi būti tokia, kad labai jiems patiktų. Viena iš klaidų, kurią daro vestuvių organizatoriai, tai renką muziką, kad ji patiktų visiems švečiams. Taip nebūna. Dažniausiai visi mes mėgstame skirtingus muzikos atlikėjus, todėl vertėtų pagalvoti apie pagrindinius šventės kaltininkus.