Nagų dailės tendencijos 2019-ųjų metų pavasariui

Tendencijos svarbios ne tik mados, bet ir grožio pasaulyje. Vienas maloniausių būdų jomis sekti – išbandyti! Apsilankykite grožio salone ir pasilepinkite madingu manikiūru. Su šiomis nagų dailinimo tendencijomis ne tik neatsiliksite nuo mados, bet ir ją pralenksite!

Saugus manikiūras

Saugus manikiūras yra tokios rūšies nagų lakavimas, kuomet tikrai „neprašausite pro šalį“. Tai visų pirma yra prancūziškas manikiūras, kuris jau begalę metų neišeina iš mados. Taip pat raudoni atspalviai: nuo vyno bordo spalvos iki ugninės raudonos.

Nevalia pamiršti ir juodos, kuri jau yra klasika – tinka visur ir visada. Tačiau, vis dėlto pavasarį vertėtų rinktis ryškesnes ir nuotaikingesnes spalvas, kad palaikytumėte gerą, optimistišką nuotaiką.

Medūzos nagučiai

Tai tikra naujiena! Medūzos arba kitaip želė nagai yra tikras hitas jau iki šiol pavergęs daugelio amerikiečių širdis, o nuo šių metų jau tampa viso pasaulio tendencija. Želinukai yra arba visiškai, arba dalinai permatomi nagučiai. Jie gali būti įvairiausių spalvų, pradedant paprastu stiklo efektu, baigiant neoniniais atspalviais, populiariausi yra levandos, smėlio ir oranžinė.

Šaltinis: https://www.refinery29.com/en-us/nail-art-designs-trends-2019#slide-4

Raidės!

Taip! Raidės ir žodžiai! Pavasarinės manikiūro mados viršūnėje puikuojasi įvairių šriftų raidės užrašytos atskirai ant kiekvieno nago ir taip formuojami žodžiai. Tai žaismingas būdas pareikšti nuomonę ar pasufleruoti slaptą žinutę. Puiki žinia, jog tokiam stiliui tinka visos Jūsų mėgstamos spalvos, tačiau profesionalai rekomenduoja rinktis drąsias, ryškias spalvas ir nebijoti eksperimentuoti.

Šaltinis: https://www.refinery29.com/en-us/nail-art-designs-trends-2019#slide-5

Metalo spalvos

Metalo spalvos vyrauja ir žiemos tendencijose. Panašu, kad jos vis dar išlaiko aukštą poziciją nagų dailėje. Tai aukso, sidabro ir vario spalvos. Tačiau, pavasarį labiau rekomenduojama nagus dekoruoti metalo spalvų simboliais ir smulkiais akcentais, o ne lakuoti visą nagą. Tokį nagų lakavimą nepriekaištingai atliks „Nailbar“ grožio salonas, taip pat „Fabio“ grožio centras Vilniuje.

Šaltinis: https://www.refinery29.com/en-us/nail-art-designs-trends-2019#slide-6

Ryški geltona

Nuo gelsvai žalsvos citrinų spalvos iki ryškaus geltono neono – madingi visi ryškiai geltoni atspalviai. Mados meistrai prognozuoja, kad tai netgi bus pati populiariausia pavasario manikiūro tendencija. Tad neatsilikite nuo madų ir keliaukite į grožio saloną, pas profesionalę, kuri suteiks Jums patį stilingiausią nagučių įvaizdį.

Grafiniai elementai

Tai buvo madinga žiemos sezonu, tačiau nepraranda pozicijų ir pavasarį. Išpieškite nagučius įvairiomis figūromis, formomis, linijomis, ornamentais ar taškais. Jie atrodo tarsi grafikos darbas, traukia akį ir tampa ryškiu stiliaus akcentu. Kuo kontrastingesnės spalvos, tuo didesnis aplinkinių dėmesys.

Blizgesys

Drabužių madoje blizgučiai karaliauja jau kurį laiką, tad nieko keisto, kad greitai jis atsiras ir ant mūsų nagų. Tai gali būti subtilus blizgučių šerkšnas arba intensyvus, iš toli matomas, metalo žvilgesys. Bijote disko stiliaus įvaizdžio? Tuomet išbandykite modernų prancūzišką manikiūrą kuomet balti nagų galiukai nulakuojami blizgučiais. Tai du viename – prancūziškas klasikinis nagų dizainas ir metalo spalvos, blizgučiai. Juk prancūziškas manikiūras dažnai įvardijamas kaip lakavimas skirtas elegantiškoms, santūrioms damoms, tačiau toks blizgus derinys atneš naujų pojūčių net į pačios santūriausios moters gyvenimą.

Šaltinis: https://www.instagram.com/paintboxnails/?utm_source=ig_embed