paskolaJeigu nutarėte imti paskolą, tikriausiai iškyla nemažai klausimų, į kuriuos norėtųsi gauti išsamius ir teisingus atsakymus? Be abejonės, taip – atsakys kiekvienas žmogus suprantantis, jog atiduodant skolą, reikės mokėti palūkanas. Vadinasi surasti tokį skolintoją, kuriam reikės mokėti kuo mažesnes palūkanas – labai aktualus klausimas. Kaip tai išspręsti?

Nesvarbu, ar jums reikalinga vartojimo paskola, ar būsto paskola, ar greita paskola, vaikščiojimas po bankus ir įvairias skolinimo įmones gali atimti daug laiko ir emocinės sveikatos. Todėl mes siūlome pirmiausia užsukti į paskolų palyginimo platformą. Jeigu planuojate pasiskolinti didesnę pinigų sumą, tikrai nenumokite ranka į tokias siūlomas paslaugas.

Lietuvoje veikia apie 30 bankų ir įvairių kredito įstaigų. Jos siūlo labai skirtingas paskolų išdavimo ir grąžinimo sąlygas. Todėl tokie klausimai kaip: palūkanų norma, kreditingumo įvertinimas, papildomi mokesčiai ar grąžinimo sąlygų keitimas gali būti gana painūs ne tik pirmą kartą besiskolinantiems, bet ir jau šiokios tokios patirties turintiems žmonėms. Jaudintis dėl to, jog tokios informacijos teks laukti ilgai, tikrai nereikėtų. Paprastai paskolų lyginimo platformoje jums tereikia užpildyti vieną paraišką ir per 1-2 valandas gausite asmeninių paskolų pasiūlymus. Visų pasiūlymų sąrašas bus vienoje vietoje, tad jums teliks išsirinkti, kuri asmeninė paskola yra tinkamiausia ir naudingiausia pagal esamas finansines jūsų galimybes.

Galiausiai – tai yra išties saugu. Kiekvieno kliento duomenys yra saugomi sustiprinto saugumo duomenų centruose, o visa informacija apie klientus perduodama šifruotais duomenų perdavimo kanalais. Jokių administravimo mokesčių mokėti nereikia, o sutartis sudaroma tik su pasirinktu paskolos teikėju. Daugelis žmonių vis dar galvoja, jog skolintis tiek iš bankų, tiek iš kredito unijų yra rizikinga ir nesaugu. Todėl mūsų minimos paskolų palyginimo platformos suteiks daugiau garantijų ir saugumo, jog pasirašytos sutarties sąlygos ateityje, jums vykdant visus įsipareigojimus, niekaip nebus keičiamos.

Visi esame skirtingi, tad ir ieškant paskolų davėjų, pirmenybę teikiame labai skirtingoms kredito įstaigoms. Vieni linkę pasirinkti banko, kuriame jau turi atidarytą sąskaitą, teikiamas paskolas, sakykim Luminor paskola ar Swedbank paskola, kiti daugiau linksta link greitųjų paskolų davėjų, antai kaip: Bobutės paskola, Momentcredit, Credit24, Vivus ir kt. Kaip taisyklė, į bankus dažniausiai kreipiasi būsto paskolos pageidaujantys klientai, tuo tarpu, vartojimo paskolų prašymai dažniausiai pateikiami greitųjų kreditų unijoms. Tačiau tai tik statistika. Be abejonės, tiek bankai, tiek kreditų įstaigos gauna pačių įvairiausių prašymų.

Jau minėtos paskolų palyginimo kompanijos išsamiai pateikia visas kreditus teikiančių įmonių sąlygas, todėl ir bankai vis dažniau sulaukia vartojimo paskolų, kad ir mažesnių, prašymų. Kaip pavyzdį, šiek tiek apkalbėsime vartojimo paskolą Swedbank.

Tokia paskola jums labai pravers, jeigu planuojate atnaujinti namus, remontuoti transporto priemonę arba įsigyti baldus bei buitinę technikos įrangą. Paskolos dydis balansuoja nuo 500 iki 20 000 eurų. Užstato šiai paskolai nereikia. Beje, pagerėjus finansinei padėčiai, pinigus galėsite grąžinti anksčiau laiko be papildomų mokesčių. Apskaičiuoti, kokio dydžio paskolą jums suteiks bankas, galite ir banko internetiniame puslapyje esančios skaičiuoklės pagalba. Jeigu pageidaujate kuo tikslesnės ir užtikrintos informacijos, visuomet galite nuvykti į artimiausią banko skyrių arba paskambinti. Pateikus paraišką internetu, atsakymas paprastai atsiunčiamas el. paštu, SMS žinute arba interneto banko žinute. Pinigai į sąskaitą pervedami iš karto, kai tik sudaroma paskolos sutartis.