Paskola verslui Kaune

Verslą auginti ir daryti jį pelningu yra be galo sunku. Nesvarbu ar veikiate Kaune, ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje –tikriausiai neišvengsite susidūrimo su kredito įstaigomis bei bankais, iš kurių galbūt sumanysite imti paskolą. Paskola verslui – puikus ir ko gero vienintelis būdas startuoti be didelio kapitalo ar asmeninio turto.

Kaip gauti paskolą verslui? Tereikia susirasti tokią paslaugą teikiančią įstaigą (bankas, kreditų bendrovė arba kredito unija) ir nuvykus ten arba internetu užpildyti paraišką paskolos gavimui. Bet koks bankas ar kredito unija Kaune siūlo tokias paslaugas, todėl tiekėjų stygiaus nejausite. Laikinojoje sostinėje veikia beveik visų pagrindinių Lietuvos bankų ir bent 6 kredito unijų padaliniai, o dar yra ir specializuotos paskolų teikimo bendrovės, tad tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Paskolos skiriasi pagal tipus – paskola smulkiam verslui, overdraftas, finansavimo programos bei paskolos ir finansavimas stambiam verslui. Prieš suteikdami paskolas įmonėms, kredito unijos Kaune, bankai Kaune ar finansų įstaigos bet kurioje Lietuvos vietoje turi įvertinti jūsų veiklos pelningumą, gauti tam tikrus rodiklius ir tik tada galės pateikti pasiūlymą. Paprastai sakoma, kad paskolą galite gauti tik po dviejų metų veiklos vykdymo, bet tai nėra visiškai tiesa. Nors naujoms įmonėms bankai ar didesnės bendrovės vengia teikti paskolas, tokių situacijų tikrai būna, svarbu, kad finansiniai rodikliai būtų geri.

Taip pat reiktų nuspręsti ar norėsite įkeisti papildomą turtą (taip gausite didesnę paskolos sumą) ar ne (tokiu atveju neprarasite, jeigu negrąžinsite laiku bei išliksite teisėtais turto valdytojais visą laiką). Apsvarstykite galimybes ir priimsite tinkamą sprendimą.