Perka mišką: ar elgiasi teisingai?

Perkame mišką

Kone kasdien galime išgirsti, kaip mūsų šeimos nariai, draugai, kolegos, pažįstami ką nors perka: kartais tai būna labai smulkūs pirkiniai, pavyzdžiui, nauja batelių pora ar kvepalai, tuo tarpu žinios apie stambius pirkinius, taip pat nėra labai retos. Na, o tarp pasakymų, jog kažkas kažką įsigyja, labai dažnai galima išgirsti ir posakius apie tai, kad kas nors perka mišką. Tačiau nereikėtų pamiršti ir tai, kad miškas apskritai yra vienas stambiausių pirkinių, kokį tik galima įsigyti. Taigi šis sprendimas turi būti iš tiesų atsakingai pamatuotas. Juo labiau, kad ir patys perkantieji neretai dvejoja savo pasirinkimu. Taigi, jei ir jūs esate vienas iš tų žmonių, kuriam apie save gali pasakyti, kad perka mišką, tačiau vis tik dar nesate tikri, ar elgiatės teisingai, tai būtinai perskaitykite šį tekstą iki pabaigos.

Yra keletas klausimų, kuriuos tikrai verta sau užduoti tuo atveju, jei norite pirkti mišką. Ir tik suradę atsakymus į šiuos klausimus, būsite tikri, ar tai yra tinkamas jūsų gyvenimo sprendimas.

Ar galite leisti sau šį pirkinį?

Ne paslaptis, kad miškas yra ne tik stambus pirkinys, bet ir pareikalaus didelės pinigų sumos. Taigi, tikrai ne visi pirkėjai turi reikalingą pinigų sumą, tad ima ieškoti įvairių galimybių: tad, kad įsigyti mišką, prašo paskolos arba perka mišką išsimokėtinai. Vis tik, reikia pastebėti, kad nors šie variantai ir priartina prie svajonės išsipildymo, t.y., miško įsigijimo, vis tik, reikalauja ir tam tikros drausmės. Pirmuoju atveju, jei tam, kad galėtumėte įsigyti mišką, planuojate prašyti paskolos, turite ypač atsakingai apsvarstyti, ar paskolos grąžinimas nesukels jums sunkumų ir ar tai nebus per didelė finansinė našta. Na, o tuo atveju, jei vis tik nusprendėte, kad paskola yra tinkamas pasirinkimas, tuomet bent jau nepagailėkite savo laiko tam, kad rastumėte patį patraukliausią pasiūlymą. O ką daryti tiems, kurie mišką planuoja pirkti išsimokėtinai? Verta pastebėti, kad šis jūsų pasirinkimas taip pat turi būti ypač atsakingai pamatuotas, kadangi miško pirkimas išsimokėtinai savaime tampa ilgalaikiu įsipareigojimu. Taigi, jūs turite ne tik apsvarstyti, ar šis įsipareigojimas nebus pernelyg sunku jūsų atveju, o taip pat – iš anksto numatyti aiškias ir abiems pusėms priimtinas sąlygas.

perkame-miska.lt