Perkant langus, duris ar garažo vartus, kad jie būtų pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir derėtų prie pastato dizaino. Šiuo atveju renkamės plastikinius langus ir todėl svarbu, kad jie būtų šilti. Klausimas, kokie langai geresni ar geriausi? Taigi, „EKO“ kategorijos plastikiniai langai yra skirti vidutines pajamas gaunantiems klientams. Tai langai, kurie nėra patys pigiausi, bet ir nėra patys brangiausi. „Aukso“ viduriukas, todėl didelė dalis klientų renkasi būtent tokius langus. Ieškantiems ergonomiško varianto, tai vienas geriausių pasirinkimų. „EKO“ kategorijos plastikiniai langai yra įvairių gamintojų. Galima rinktis pačius žinomiausius prekių ženklus. Rekomenduotinos šios kompanijos: REHAU, VEKA, ALUPLAST, GEALAN, Kommerling, Salamander, KBE. Daugelis gamintojų turi „EKO“ profilių kategoriją.

Šilčiausi plastikiniai langai

Kokie plastikiniai langai yra šilčiausi? Kiek jie kainuoja? Ar verta juos pirkti? Daug klausimų į kuriuos specialistas atsakys, pasitelkdamas ilgametę patirtį. Taigi, kokie gi plastikiniai langai yra šilčiausi. Pirmiausia turite suprasti, kad tai „PREMIUM“ langų kategoriją. Jeigu peržvelgsite gamintojų siūlomą asortimentą, tada rasite tokius langus. Tokie plastikiniai langai kainuoja nuo šimto eurų ir gali siekti kelis tūkstančius už vieną langą. Galutinė kaina priklausys nuo lango matmenų. Į klausimą ar verta juos pirkti, atsakome, kad viskas priklauso, kur tokie langai bus montuojami. Jeigu gyvenate šiltame būste. Namas profesionaliai apšiltintas naudojant naujausias technologijas.

Ar skiriasi langų kainos?

Aišku, kad langų kainos skiriasi priklausomai nuo daugelio rodiklių. Pagrindiniai, tai jau minėtas gamintojas, profilis, matmenys. Dar vienas aspektas, tai senų langų išardymas ir išvežimas, bei naujų montavimas. Šią paslaugą įtraukiame į naujų langų kainą. Kai kurie klientai langus perka vienoje kompanijoje, montavimą atlieka kita įmonė. Taip kartais sutaupoma, tačiau nerekomenduojame taip elgtis, nes langų pardavėjas negalės suteikti langų garantijos. Užsisakant tokiu principu dėl nekokybiškos produkcijos viena kompanija kaltins kitą, o vartotojas liks nuošalyje su sumažėjusių techninių parametrų langais. Jeigu perkate vienoje įmonėje visą paslaugų paketą, tada žinosite, kad bet kuriuo metu galėsite kreiptis į specialistus ir jie atliks reikiamą remontą.

Kaip montuojami langai?

Plastikiniai langai turi būti montuojami tik tinkamai paruoš angą. Reikia ne tik pašalinti senus langus, tačiau ir nuvalyti lango angos sienas, kad nauji langai būtų tinkamai sumontuoti. Kaip jau supratote eksperto įžvalgos ir patarimai yra skirti tiems, kurie nori ne tik sutaupyti, bet ir turėti ilgaamžį produktą.