Plastikiniai langai: gamintojai, profiliai ir spalvos

Plastikiniai langai ir kokie gamintojai perkamiausi Lietuvoje?

Plastikinių langų gamintojai ir kokį gamintoją rinktis? Tikriausiai žinote, kad Lietuvoje yra vieni populiariausių KBE ir VEKA plastikinių langų gamintojai. Tai žinomos kompanijos, kurių produkcija perka tiek privatūs asmenys, tiek įmonės. Plastikinių langų kainos, nuo ko jos priklauso. Kokie plastikinių langų profiliai yra populiariausi Lietuvoje? Šiandieninėje rinkoje populiariausi KBE, VEKA, Kommerling, Aluplast plastikiniai langai. Tai gamintojai, kurių kainos itin geros. Ar skiriasi plastikinių langų kainos Lietuvos miestuose? Žinoma, kad kainos skiriasi. Viskas priklauso kokiame mieste langus pirksite. Didmiesčiuose dažnai kainos būna pigesnės, o renkantis plastikinius langus mažesniuose miesteliuose – didesnės. Kainų pokyčius lemia tai, jog plastikinių langų pardavėjams juos reikia transportuoti iki jūsų namų. Norėdami užsisakyti tokius plastikinius langus, rinkitės įmones, kurios turi daug patirties rinkoje ir gali pasiūlyti tik itin kokybišką produkciją.

Plastikiniai langai ir įvairūs profiliai

Kokie plastikinių langų profiliai geriausi? Nėra vieno tinkamiausio langų profilio. Rekomenduojame prieš perkant plastikinius langus, pirmiausia įvertinti kokie techniniai parametrai geriausiai tinka jūsų namams. Aišku, taip pat konsultuokitės su specialistais. Geriausia, kada langų pardavėjai atvyksta į vietą ir gali apžiūrėję butą ar namą išrinkti tinkamiausią plastikinių langų profilį. Nuo ko pradėti plastikinių langų pirkimą? Kaip jau daug kartų rašėme, plastikinių langų pirkimą geriausia pradėti nuo langų profilio paieškos. Kadangi egzistuoja daug skirtingų plastikinių langų gamintojų, todėl ir langų profilių įvairovė yra didelė.

Kas geriau plastikiniai ar mediniai langai?

Tiek vieni, tiek kiti langai turi aukštus techninius parametrus. Tačiau medinių langų pliusas, jie yra gaminami iš medžio, tai yra ekologiška medžiaga. Vertinantiems natūralumą, rekomenduojama pirkti būtent tokius langus. Medinių langų profilių yra išties daug, tad galima išsirinkti norimas technines charakteristikas. Kalbant apie plastikinius langus, tai jų konkurencingesnės kainos, todėl didžioji dalis klientų renkasi būtent tokius langus.

Kokia turėtų būti plastikinių langų spalva?

Kokios langų spalvos perkamiausios? Tikriausiai pastebėjote, kad populiariausia spalva balta. Tokios spalvos plastikiniai langai Kaune yra perkamiausi, dėl jų geros kainos. Aišku, spalvoti langai ar medžio imitacijos plastikiniai langai kainuoja daugiau. Ar verta rinktis medžio imitacijos plastikinius langus? Tiems, kas nori išskirtinių langų, kurie bus ne tik funkcionalūs, tačiau ir puoš namo eksterjerą. Ką vertėtų rinktis KBE vs VEKA? Tiek vienas, tiek kitas plastikinių langų gamintojas siūlo didelį profilių pasirinkimą. Aukštos kokybės langai už geras kainas. Kuris plastikinių langų profilis tinkamiausias jūsų namams? Reikėtų konsultuotis su šios srities specialistais, kad jie įvertinę namo parametrus išrinktų geriausius langus.