Puikiai visiems žinomas ricinos aliejus gali būti puikus būdas palepinti save ir turėti gražius plaukus bei odą. Dažniausiai moterys perka brangias priemones su ricinos aliejaus sudėtimi, tačiau kai kuriais atvejais užtenka tiesiog namuose turėti ricinos aliejaus buteliuką ir visas grožio procedūras pasilepinimui galima pasidaryti pačioms.

Kaukės plaukams su ricinos aliejumi gali būti pagaminamos iš skirtingų aliejų, naudingų plaukams, juos kartu sumaišius. Taip pat įlašinti kelis lašus ricinos aliejaus galima ir į kondicionierių, taip irgi galima išgauti puikias kaukes plaukams. Tačiau vienas iš populiariausių būdų, kuriam nereikia jokių priedų pasigaminti kaukę yra pašildant ricinos aliejų ir ištepant juo plaukus ir šaknis. Žinoma, reikia užsidėti ir kepurėlę bei palaikyti kaukę kelias valandas. Kaukės plaukams su šiuo aliejumi skatina plaukų augimą, juos drėkina ir suteikia minkštumo, kuris yra kiekvienos moters svajone. Jei problemų turite tik su plaukų galiukais, galima juos prieš miega visuomet patepti aliejumi ir jie mažiau skilinės. Puikių priemonių taip pat galima rasti ir https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Ricinų aliejus taip pat kuo puikiausiai naudojamas ir blakstienoms bei antakiams. Antakiams tokios priemonės prireikia retai, tačiau jei skundžiatės jų retumu ir norite daugiau plaukelių, reikia reguliariai juos tepti aliejumi. Tepant į savaitę vieną kartą rezultatų galimai nesulauksite, tad tai turėtų būti dienos ritualas. Blakstienas pailginsite ir patankinsite jei naudosite aliejų reguliariai, nes jis paskatins augimą ir sulėtins blakstienų iškritimo procesą.

Kaip ir plaukams, odai ricinos aliejus taip pat gali pagelbėti. Visų pirma, tai puiki pagalba spuoguotai odai, nes šis aliejus turi antibakterinių savybių, todėl padės kovoti su spuogais. Brandesnėms moterims, kurios pastebi raukšleles ant veido, ricinų aliejus padės jas sumažinti jei bus naudojamas kasdien kaip kremas. Žinoma, gilių ir ryškių raukšlelių aliejus nesutvarkys, tačiau mažas, neseniai atsiradusias raukšleles šis aliejus gali įveikti. Jei tepti veido aliejumi nemėgstate, tuomet galite įlašinti aliejaus į savo kremus ir pamaišyti. Tokiu atveju kasdien ant veido užsitepsite nedidelį kiekį aliejaus, kuris tikrai turės teigiamos įtakos jūsų veido odai.