Šilumos siurbliai: WATERKOTTE Basic Line Ai1

https://www.houzz.com/photos/65780556/West-Vancouver-Daikin-Ductless-Split-4-zone-vancouver

https://www.houzz.com/photos/65780556/West-Vancouver-Daikin-Ductless-Split-4-zone-vancouver

Patarimai. Šilumos siurbliai ir ką reikia apie juos žinoti

Visada rinkdamiesi šilumos siurblį ieškokite šios srities profesionalų. Įvertinkite šildomas patalpas ir išsirinkite tinkamiausią variantą. Koks šilumos siurblių tipas perkamiausias? Jau daug kartų rašėme apie šilumos siurblius ir jų tipus. Todėl dar kartą bendrai primename, kad vieni populiariausių yra oras oras ir oras vanduo. Du tipai, kuriuos renkasi didžioji dalis pirkėjų. Kodėl verta turėti tokią šildymo sistemą? Norite sutaupyti? Sumažinti šildymo išlaidas? Tada šilumos siurblys bus naudinga investicija. Modernizuokite šildymo sistemą ir kiekvienais metais sutaupysite. Turėsite įrenginį, kuris nereikalauja daug priežiūros, o tai pat gali veikti kaip oro kondicionierius. Kiek gali kainuoti šilumos siurbliai oras oras? Kaina priklausys nuo šilumos siurblio tipo. Pigiausi: oras oras ir oras vanduo. Brangiausi: termodinaminiai šilumos siurbliai. Kainos svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų.

Kiek kainuoja šilumos siurbliai Vilniuje ir Kaune?

Jeigu gyvenate sostinėje, tad turite žinoti tai, jog čia parduodama tikrai daug šilumos siurblių. Vilniuje, rasite ne vieną kompaniją, kuri užsiima tokių įrenginių montavimu, bei pardavimu. Pagrindas, išsirinkti profesionalus. Ar skiriasi įrenginių kainos Lietuvos miestuose? Tokių įrenginių kainos visoje Lietuvoje yra labai panašios. Galimybė įsigyti šilumos siurblį internetu, tai reali galimybė sutaupyti. Didelė dalis šilumos siurblius parduodančių įmonių dirba visoje Lietuvoje. Ne tik parduoda, tačiau ir atlieka montavimo darbus. Kodėl šie įrenginiai vis labiau populiarėja tarp Lietuvos gyventojų? Vienas pagrindinis faktorius, tai galimybė sumažinti šildymo išlaidas. Įsirengus tokią šildymo sistemą turėsite daugiau laisvo laiko. Šildymo siurbliai nereikalauja daug priežiūros. Galima valdyti naudojant wi-fi arba internetą.

Pagrindiai tokių įrenginių pliusai

Kaip jau supratote, šių įrenginių pagrindinis pliusas, tai mažesnės šildymo išlaidas. Kiekvienais metais brangsta šildymas. Todėl, tai aktualu ne tik nuosavų namų gyventojams, tačiau ir butų savininkams. Ar šilumos siurbliai gali būti montuojami kaimo turizmo sodyboje? Žinoma, kad galima montuoti. Tai ne tik bus naudinga šaltuoju metų laikotarpiu, tačiau ir vasarą galima bus naudoti oro kondicionierių. Kiek tai gali kainuoti? Išskirtinės kokybės šilumos siurbliai kainuoja nuo pusantro tūkstančio eurų. Specialistai rekomenduoja visada orientuotis į šilumos siurblių kokybę. Taip pat svarbus ir šilumos siurblio tipas. Ne visi šilumos siurblio tipai tinka butui ar namui. Termodinaminiai šilumos siurbliai reikalauja žemės sklypo, todėl individualių namų savininkai, kurie neturi didelio sklypo renkasi oras oras arba oras vanduo šilumos siurblius. Koks šilumos siurblys geriausias? Kaip jau ne kartą rašėme, nėra universalaus ar geriausio šilumos siurblio tipo. Visada geriausia, kada individualiai jūsų namui ar butui specialistai išrenka tinkamiausia modelį. Būtina įvertinti ne tik šilumos siurblio tipą, tačiau ir jo techninius parametrus.