Specialisto patarimai renkantis saulės inverterį

Šiandien tęsiame straipsnių ciklą apie saulės inverterius. Daugelis klientų vis dar nežino, kokios kompanijos inverterį geriausia rinktis. Garsios kompanijos: Solaredge, ABB, Fronius, Kaco siūlo itin aukštos kokybės produkciją, kuri skirta ne tik pramoniniams klientams, bet ir pavieniams namų ūkiams. Kaco inverter – tai produktas, kuris pasižymi itin aukštomis techninėmis savybėmis. Egzistuoja ne vienas modelis, tad kiekvienas klientas ras sau tinkamiausią produktą. Jeigu galvojate apie tokio inverterio pirkimą, būtinai susipažinkite su “Kaco” kompanija. Gamintojas garsus visame pasaulyje. Jo gamybos diapazone daug produkcijos, kuri skirta saulės energetikai. Taigi, kiek gi kainuoja tokie inverteriai? Jų kainos prasideda nuo pusantro tūkstančio eurų ir gali siekti iki kelių tūkstančių už vieną vienetą. Viskas priklauso nuo tikslaus produkto modelio. Juk rinkoje galima rinktis iš itin didelio asortimento. Kiekvienas klientas ras jam labiausiai tinkantį produktą. Tokie inverteriai pasižymi ilgaamžiškumu. Daugelis klientų, kurie įsigijo būtent šios kompanijos produkciją dalinasi gerais atsiliepimais. Pagrindas, kad visa nusipirkta produkcija būtų tinkamai sumontuota. Nepamirškite, kad saulės elektrinę perkate ne vieneriems metams. Bus reikalinga jos priežiūra, ar einamasis remontas, todėl rinkitės tas kompanijas, kurios gali pasiūlyti produktą su montavimo paslaugomis.

Pagal ką rinktis pardavėją?

Jeigu planuojate įsigyti saulės elektrinę, jums bus reikalingi įvairūs komponentai. Šiuo metu rinkoje, kaip jau minėjome, galite rinktis iš didelio gamintojų pasirinkimo. Pagrindas, kad visos sudedamosios dalys būtų aukštos kokybės. Taigi, kaip išsirinkti tinkamą pardavėją? Pirmiausia, pradėkite nuo to, kad atliksite rinkos apžvalgą. Prieš pradedant paieškas, sudarykite reikiamų produktų sąrašą ir tuomet keliaukite į populiariausią paieškos sistemą – “Google”. Čia įveskite reikiamus raktinius žodžius ir per kelias milisekundes prieš jūsų akis pasirodys daug internetinių svetainių. Išrinkite dešimt tokios produkcijos pardavėjų. Kada jau turėsite potencialių pardavėjų sąrašą tuomet atlikite namų darbus. Perskambinkite visus pardavėjus ir užduokite kuo daugiau jums aktualių klausimų. Taip, nesunkiai išsirinksite geriausią kompaniją.

Išsirinkote pardavėją, ką daryti toliau?

Taigi, kada jau turite rimtą kompaniją, kuri jums parduos visą reikiamą įrangą, tuomet susiraskite profesionalius montuotojus. Aišku, dauguma pardavėjų atlieką tokias paslaugas, todėl būtinai pasiteiraukite ar pasirinktas pardavėjas galės atlikti ir montavimo paslaugas.