https://www.houzz.com/photos/4127165/Italian-Closets-modern-bedroom-miami

Spintos, kurias norisi naudoti. Kaip jos atrodo?

Dizaino sprendimai ir gražiausios spintos paieška

Kiekviena spinta tai ne tik vieta, kur laikysite drabužius, tai jūsų interjero detalė, naujas baldas. Reikėtų nevengti žaisti su spalvomis ir ieškoti geriausiai tinkančio varianto. Kaip atrodo gražiausios spintos? Pirmiausia, turite suprasti, kad tai kas gražu viename interjere, nebūtinai tiks jūsų namas. Gražiausia spinta, ta kuri įsilieja į jūsų kambario dizainą, sukuriama individualiai jums. Taigi, ieškodami naujų idėjų nesistenkite perkelti kitų baldų į savo namus. Ieškokite sprendimų, kurie tiktų jūsų būsimai spintai. Kartais tai gali būti jos išplanavimas. Daug stalčių, lentynėlių. Vertinga atkreipti dėmesį į mechanizmui, kurie naudojami spintoje. Prie užsisakydami spintą, peržiūrėkite socialinio video tinklo „Youtube“ reportažus. Čia rasite daug naudingos informacijos iš viso pasaulio. Pamatysite, kokie naujausi sprendimai taikomi šių baldų projektavime. Galbūt, tai bus naudinga jūsų spintoje.

Vienspalvės ar įvairiaspalvės spintos?

Viskas priklauso nuo jūsų gyvenamosios erdvės dizaino. Kai kur reikia ryškesnių spalvų, kai kur ornamentų, o kai kuriuose kambariuose geriausiai tiks medžio imitacijos spinta. Tai sprendimas, kuris priimamas individualiai. Kiekvienas užsakovas, kiekvienas klientas yra naujas unikalus projektas, todėl pasakyti, kad naudokite būtent tokias spalvas, būtų klaidinga. Geriausia rekomendacija, tai išsikviesti specialistus į namus. Lai interjero dizaineris, baldų projektavimo specialistas apžiūri visus kambarius, kuriose norite naujų spintų. Gausite daug naudingų patarimų, kokie mechanizmai ar spintos išplanavimas būtų geriausias jūsų namuose. Neužsiimkite darbais, kuriuose turi atlikti šios srities specialistai. Taupykite savo laiką. Interjero dizaineris pasiūlys ne tik vietą, kurioje geriausiai tinktų naujos spintos, bet ir spalvas, medžiagas, kurias geriausia rinktis.

Spintos ir veidrodžiai

Ar jau dar madinga turėti didelį veidrodį? Greičiausiai tai ne mados tendencijos lėmė tai, kad daugelis užsakovų pasirinko didelių veidrodžių įmontavimą spintos duryse. Tai tiesiog praktiškas sprendimas. Tiek vaikai, tiek suaugusieji nori matyti save prieš keliaudami į mokyklą ar darbą. Todėl rekomenduojame naudoti veidrodžius, jeigu kambaryje neturi atskiro veidrodžio ar kito baldo su juo. Taigi, šiuo metu galima rinktis iš ypač didelio asortimento. Įvairūs atspalviai, galimi piešiniai ant veidrodžio paviršiaus. Galbūt norėsite, kad jūsų veidrodžio kraštai būtų išgraviruoti ornamentais, ar papuošti kitais piešiniais. Bet kokiu atveju, nestandartinių baldų gamintojai išpildys visus jūsų norus.