Vidaus durys bute ir name

Nusprendėte įsigyti vidaus duris? Tada turėsite susidurti su dideliu pardavėjų kiekiu. Šiandien vidaus durys yra produktas, kuris parduodamas itin dažnai. Didelė paklausa generuoja ir didelę pasiūlą. Aišku, klientams nuo to tik geriau. Kuo daugiau pardavėjų, tuo geresnes kainas galite gauti. Svarbios ne tik kainos, tačiau ir produkto kokybė. Juk norime, kad vidaus durys tarnautų ilgus metus. Nuo ko gi pradėti pirkimo procesą? Pirmiausia reikia apsispręsti kiek durų jums reikės. Kada žinote tikslų skaičių, reikia nuspręsti kokio dizaino durų jūs ieškosite. Šiandien galite įsigyti labai įvairių durų. Pasiūla didelė, dizaino variantai labai įvairūs. Kad lengviau būtų išsirinkti durų dizainą apsilankykite internetinėse parduotuvėse arba nuvažiuokite į pardavimo salonus. Dažname prekybos taške, galite pamatyti vidaus durų ekspozicijas. “Pačiupinėjus” duris bus lengviau apsispręsti dėl jų dizaino. Jeigu vis dėl to nepavyksta išsirinkti vidaus durų dizaino tada paprašykite pardavėjų vidaus durų katalogų, kuriuose pateikiamos durys įvairiuose kambarių dizainuose. Radus panašų dizainą, kuris atitinka jūsų namų spalvas, bus lengviau įsivaizduoti ar tokios durys bus tinkamos jūsų namams.

Vidaus durys ir tipai

Kaip jau supratote, šiandien rinkoje galite surasti įvairiausių durų. Vienos gaminamos iš MDF plokštės, kitos iš natūralios medienos. Egzistuoja įvairios durų variacijos. Durys gali būti pagamintos iš pjuvenų plokštės, durų vidus užpildytas kartono konstrukcijomis. Kokios durys geriausios jūsų namams? Jeigu tokį klausimą užduotumėte pardavimo specialistui, tai jis pirmiausia išsiaiškintų kas gyvena jūsų namuose. Jeigu auginate vaikus, turite naminių gyvūnų, reikėtų rinktis patvaresnes duris, kurios ir gražiai atrodo, ir tarnauja ilgus metus. Tokių durų galite rasti ir Lietuvos gamintojų asortimente.

Specialisto patarimai

Vidaus durys ir jų pirkimo procesas nėra lengvas. Kadangi yra didelis pasirinkimas, reikia žinoti daug faktorių, pagal, kuriuos reikia rinktis produktą. Kaip jau minėjome svarbus ne tik durų dizainas, tačiau ir medžiagos iš kurių yra pagamintos durys. Viskas priklausys nuo jūsų biudžeto. Jeigu norite sutaupyti, reikės rinktis paprastesnes duris. Jeigu galite sau leisti daugiau, tada rekomenduojame rinktis duris, kurios gaminamos iš natūralios medienos. Tokios durys atrodo kokybiškai, yra tvirtos ir tinka įvairiuose interjero dizainuose. Kur galima įsigyti tokių durų? Nusipirkti galite specializuotose pardavimo salonuose arba užsisakyti internetu. Jeigu gerai paieškosite, tai rasite ne vieną tokių durų pardavėją.