Žieminės padangos: AKCIJA ir naujausias išpardavimas

žieminės padangos

Artėjant žiemos sezonui reikia pagalvoti apie kokybiškų žieminių padangų pirkimą. Juk labai svarbu, kad automobilis būtų tinkamai valdomas kelyje. Pasitaiko atvejų, kuomet yra slidu ar daug sniego, tuomet ir pasirodo didžiausi žieminių padangų pliusai. Paprastai kalbant, specialistai rekomenduoja rinktis gerai visiems žinomų gamintojų produkciją. Kainos bus didesnės, tačiau pačių produktų kokybė daug kartų geresnė. Nereikia ilgai ieškoti padangų parduotuvių, šiandien apsipirkti galima ir internetu. Vos per kelias minutes surasite šios srities profesionalus, kurie galės užtikrinti tinkamą produkto kokybę. Kitas svarbus aspektas yra tai, kaip bus montuojamos žieminės padangos. Daugelis vairuotojų nepagalvoja apie tai, kad nusipirkus net ir geras padangas reikia kreiptis į specialistus, kad jie jas tinkamai sumontuotų. Tiek Vilniuje, tiek Kaune rasite daug specializuotų parduotuvių, kuriuose galima išsirinkti žinomiausių gamintojų produkciją. Kiekvienais metais tokios didelės kompanijos, kaip „Goodyear“, „Michelin“ ar „Dunlop“ pristato naujas žiemines padangas, kurios turi dar geresnes technines charakteristikas. Tik nereikia iš anksto galvoti, kad tokios padangos itin brangios. Labai dažnai kokybiškos žieminės padangos kainuoja ne itin daug. Paprasčiausiai prieš pirkdami produkciją pasitarkite su pardavėjais ir aiškiai žinosite, koks biudžetas jums reikalingas.

žieminės padangos

Kiek kainuoja kokybiškos žieminės padangos?

Kainos prasideda nuo trisdešimties eurų už vieną padangą ir gali siekti kelis šimtus eurų. Kaip ir visuomet viskas priklauso nuo gamintojo, padangų modelis, jų išmatavimų ir kitų svarbių parametrų. Tiems, kas vis dar nežino kokias padangas geriausia pirkti rekomenduojame tiesiog peržiūrėti pardavėjų internetines svetaines, išsiųsti užklausas, bei gavus komercinius pasiūlymus išsirinkti tinkamiausią variantą. Pirmiausia, žieminės padangos turi būti saugios, nes žiemos sąlygomis vairuoti automobilį su prastomis padangos nėra tinkamas sprendimas. Vairuotojai, kurie jau išbandė automobilio vairavimą su geromis padangomis, gerai supranta, kad automobilio manevringumas skiriasi kelis kartus. Taigi, prieš perkant žiemines padangas suplanuokite biudžetą ir konsultuokitės su specialistais.

Kaip išsirinkti tinkamiausias žiemines padangas?

Išsirinkti geras žiemines padangas nėra sudėtinga, kai žinote esminius principus. Paklauskite kiekvieno padangų pardavėjo ir jis jums pasakys, kad renkantis žiemines padangas svarbu, koks gamintojas gamino padangas, koks jų galiojimo laikas, bei žinoma ar jos pritaikytos oro sąlygoms. Juk žiema Lietuvoje ir žiema Norvegijoje skiriasi.

žieminės padangos

Ar žieminės padangos iš tiesų reikalingos?

Jeigu žiemą planuojate reguliariai važinėti su automobiliu, tuomet tikrai reikia nusipirkti geras žiemines padangas. Patartina rinktis visiems gerai žinomus padangų gamintojus, nes tai garantuoja padangų kokybę, bei konkurencingą kainą.